AGA VALGUSTEHNIKA?

Hinna sees on ka lavavalgustus ja tagasihoidlikumad diskokerad.

Ööklubides nähtud valgusefektide saavutamiseks või ruumi üldvalgustuse jaoks tuleks rentida eraldi seadmed. Emili on nõus oma oskuste piires aitama transpordi ja seadistamisega, aga meie põhitegevus on siiski pillimäng ;)

AGA CD-MÄNGIJA?

Kui soovid kasutada Emili tehnikat enda poolt kaasavõetud muusika esitamiseks, siis selleks on kaks võimalust: audio väljundiga muusikamängija (nt. mobiiltelefon) või USB liidesega andmekandja (nt. mälupulk).

Kui on vajalik esitada muusikat CD plaadilt, helikassetilt, vinüülplaadilt, magnetofonilindilt või muult arhailiselt helikandjalt, siis anna sellest meile aegsasti teada, et oskaksime vastava tehnika kaasa võtta.

MIDA PEAKS TEADMA?

Kuna Emili on päris bänd, siis on meil esinemiseks vaja piisavalt ruumi (minimaalselt 3x4 meetrit) ja kindlasti katuse all.
Kuna helikvaliteet on meie jaoks oluline, siis oleks vaja enne peo algust tehnika üles seadmiseks ja heliprooviks umbes poolteist tundi.

Oleks hea, kui bänd saaks settide vahel kuskil vaiksemas kohas istuda ja puhata. See on eriti oluline kui pausid on tavalisest (15-20 minutit) pikemaks planeeritud. Loomulikult on lubatud bänd ka peolauda kutsuda - Emili võtab sellised kutsed alati rõõmuga vastu.

MIDA TÄHENDAB HELIPROOV ehk SOUNDCHECK?

Iga ruum on erinev ja selleks, et tagada parim võimalik helikvaliteet, on vaja helitehnika seadistada vastavalt konkreetse ruumi akustilistele omadustele. Praktikas on see võimalik ainult nii, et bänd tekitab helisid ja helitehnik liigutab kuulmise järgi kangid ja lülitid õigetesse asenditesse.

Mõistetavalt peaks kaasneva müraga peo ettevalmistuste planeerimisel arvestama.

KUI PALJU AEGA KULUB BÄNDIL ETTEVALMISTUSTEKS?

Ettevalmistused jaotuvad suures plaanis selliselt:

  1. Tehnika kohaletoimetamine: 5-15 minutit (kitsad keerdtrepid kolmandale korrusele lisavad kõvasti minuteid)

  2. Tehnika ülesseadmine: 30-45 minutit (mida rohkem ruumi, seda kiiremini saab tehtud)

  3. Heliproov 15-30 minutit (sõltub ruumi akustikast)

KUI PALJU BÄND MAKSAB?

Kõige tavalisemal juhul algab hind 1200st eurost ja enamasti selliseks ka jääb. Seda eeldusel, et me saame hakkama ilma lisa tehnikat rentimata ja heliproovi saab teha mõistlikul ajal.

Mõistlik aeg tähendab seda, et heliproovi lõpu ja esinemise alguse vahele ei peaks jääma rohkem kui 3-4 tundi. Emili on elu näinud ja saab aru, et alati pole võimalik heliproovi mõistlikule ajale planeerida. Seega oleme põhjendatud juhtudel valmis ka erandeid tegema ja loodame, et saab hea põhjendus olema.

KOHALESÕIDU KULU

Väljaspool Harjumaad lisame hinnale ka kütusekulu ja autos igavlemise kompensatsiooni. Arvestame 0,5€/km (0,25€/km üks ots) ehk näiteks Tartusse ja tagasi sõit lisaks arvele 90€. Emili stardib üritustele Tallinnast.

Ei saanud vastust või jäi midagi arusaamatuks? Küsi otse info@emili.ee või 5665 8609

KAS TEIL TEHNIKA ON OLEMAS?

Emilil on olemas helivõimendus esinemaks 100-150 inimesele sõltuvalt peo asukohast ja iseloomust. Kaasas on alati ka helitehnik.

Suuremate pidude puhul saab Emili organiseerida lisavõimenduse kohaletoomise ja ülespaneku, kuid seda juba lisatasu eest.

KUIDAS TASUDA JA KAS ARVE SAAB?

Tasuda saab nii ülekandega kui sularahas.

Vajadusel esitab Emili ka arve. Emili ei ole käibemaksukohustuslane.

ETTEMAKS

Arusaamatuste vältimiseks ootab Emili broneeringu kinnituseks ettemaksu €100 hiljemalt kaks kuud enne peo teoimumist Börte MTÜ (Pärna 7, Vasalemma) arvele. Ettemaks arvestatakse lõppsummast maha.

Kui tellija tühistab broneeringu vähem kui kaks kuud enne kokkulepitud peo toimumise aega, siis ettemaksu ei tagastata.

Emili jätab endale õiguse ettemaksu mitte küsida!

MIKS NII ODAV HIND? KAS TE TEETE NALJA?

Mõni arvab, et meie poolt küsitava raha eest ei hakka üks õige muusik isegi pilli häälde panema. Emili kinnitab, et tegemist ei ole naljaga ja hinna pärast ei pea ülearu muretsema. Sest lisaks rahale saab kollektiiv tasuks ka rõõmsad kilked ja marulise aplausi (v.a. helitehnik - tema teeb meil tõsist tööd ja tahab palka saada).

Kui aga Emili esitus nii vapustava mulje jätab, et kohe kuidagi ei saa meid lihtsalt niisama minema lasta, siis tip võetakse häbelikult naeratades vastu.

KUIDAS BÄNDI TELLIDA?

Kõige lihtsam on Emilit tellida Tellmise vormi kaudu. Või helistades.

KUI PIKALT MÄNGITE?

Tavaliselt 3 setti pikkusega 45 minutit.

Loomulikult saab sette planeerida lühemate või pikematena vastavalt peo ajakavale. Emili mugavustsoon ulatub 4x35 minutini.

Pidu peaks lõppema hiljemalt kell 2, esmaspäevast neljapäevani hiljemalt keskööl. Ei maksa oma külalisi ära kurnata!

UKU ON KUIDAGI VÄGA TUTTAVA NÄOGA...

Autoriteetsete allikate andmetel on tegemist Eesti parima karaokelauljaga, kes osalenud muu hulgas ka karaoke maailmameistrivõistluste finaalis.

KAS SOOVILUGU SAAB?

Ikka saab, kui piisavalt palju ette teada anda.
Emili jätab siiski endale õiguse lugusid valida. Meie tehnikapargi ja pädevuse piirest jäävad näiteks välja teosed, mis kirjutatud sümfooniaorkestrile või big bandile.

Mis tahes tingimustel ei ole Emili nõus esitama lugu nimega "Hopp, Johanna". Samuti on välistatud kogu Spice Girlsi repertuaar.

+372 5665 8609

©2020 Emili

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now